Tytuł Bloga
Jak wybrać sukienki druhny do wszystkich gustów?

Są wiodącymi damami w twoim życiu i poprosiłeś ich, aby byli u twego boku w jednym z najważniejszych dni twojego życia. Są twoimi druhnami i chcesz, żeby świeciły (prawie) tak jasno, jak ty w wielkim dniu.

Ale w jaki sposób wybrać idealną sukienkę dla druhen, zwłaszcza gdy masz dwa lub więcej, aby zaspokoić?

   
      Zobacz więcej  Sukienki Dla Druhen

Miej pieniądze na uwadze

Mam nadzieję, że zanim dojdzie do punktu zakupu sukienki, rozmawiałbyś z druhen, które przedmioty ty i twój partner będziecie nakrywać, a które przedmioty będą im potrzebne, aby sami zapłacili. Ten dylemat jest dalej wyjaśniony tutaj.

Jeśli płacisz rachunek za sukienki,...

Pokaż całość (0 komentarzy)
Co powinieneś rozważyć przed 'zaproponowaniem' twojej druhen?

Przy wyborze druhen jest niezwykle ekscytującym elementem planowania ślubu, jest to również bardzo delikatna i ważna decyzja i nie należy się spieszyć. Oto, co należy wziąć pod uwagę, zanim skoczysz z pistoletu i "zaproponujesz" twoje druhny.

Twoje oczekiwania

Zanim słowa "zostanę moją druhną" nawet pozostawiają usta, powinieneś rozważyć, czego oczekujesz od dziewcząt, które wybrałeś po swojej stronie w najprawdopodobniej najważniejszy dzień w twoim życiu.

Jeśli chcesz tylko, aby ktoś z tobą szedł w przejściu i trzymał bukiet, podczas gdy ty wymieniasz śluby z narzeczoną - świetnie! Oczekiwania te nie są warte martwienia się, ponieważ większość druhen spodziewa się przynajmniej, że pójdą w dół...

Pokaż całość (0 komentarzy)
Kto płaci za sukienki druhen?

Prośba o bycie druhną może być jednym z najbardziej ekscytujących i zabawnych doświadczeń w twoim życiu. Nie tylko to, ale możesz spędzić to z boku swojego bestie w jednym z największych dni w ich życiu. Więc mówienie "tak" jest nie myślenia!

Jednak jeśli chodzi o druhny i budżety, linie czasami mogą się nieco zamazać. Kto płaci za sukienki druhen? A za co należy uważać za dużo?

Ogólnie rzecz biorąc, istnieją trzy rodzaje narzeczonych, jeśli chodzi o zakup sukni druhny; ci, którzy zaoferują zapłatę za wszystko, tych, którzy podzielą koszty, i tych, którzy oczekują od ciebie zapłaty.

Problem polega na tym, że istnieje wiele...

Pokaż całość (0 komentarzy)
Style i wzory dla idealnej letniej sukienki druhny

Jeśli chodzi o ślub w lecie, nie ma nic gorszego niż przegrzanie w sukni ślubnej. Z wyjątkiem przegrzania twoich bridesmaids!

To może być wystarczająco zniechęcające, jeśli chodzi o znalezienie idealnej sukienki dla druhen, nie mówiąc już o czymś, co będzie odpowiednie dla wszystkich twoich dziewczyn w środku lata.

Zebraliśmy listę naszych ulubionych letnich wzorów i stylów sukien ślubnych, aby pomóc wybrać idealne sukienki do uzupełnienia wesela.

Miękkie pastele

Blues, róże i fiolety są nadal na szczycie listy najpopularniejszych kolorów weselnych, a jeśli chodzi o wybór schematu kolorów dla druhen, nie można przejść obok miękkiego pastelu. Niezależnie od tego, czy jest to jeden odcień, różne...

Pokaż całość (0 komentarzy)
Strona główna Księga gości Licznik odwiedzin: 726