Tytuł Bloga
Podstawy druhen: jak być dobrą druhną?

Być może wcześniej byłaś druhną, a może jesteś nowicjuszką w tej grze. Tak czy inaczej, te podstawowe zasady bycia świetną druhną pomogą ci zrozumieć twój opis pracy i utrzymać pannę młodą, by być szczęśliwym!

   

                    Sukienki Dla Druhen od #veaul

Mieć otwarty umysł

Prawdopodobnie najważniejszą rzeczą, jaką powinna mieć każda druhna, jest otwarty umysł. Fryzura, buty lub sukienka, którą oblubienica wybrała dla swojego otoczenia na temat ślubu. Dopóki nie jest to coś obraźliwego lub deprecjonującego, zrób to i nie narzekaj.

Dowiedz się, jak iść na kompromis

Jeśli przyszła panna młoda zasugerowała kilka pomysłów, które ci się nie...

Pokaż całość (0 komentarzy)
10 obowiązków druhen, które powinieneś wiedzieć

Jeśli twój przyjaciel prosi, byś weszła w jej ślub jako druhna, potraktuj to jako wielki zaszczyt. Jako druhna lub druhna, oprócz posiadania piłki, jesteś zobowiązany do pomocy pannie młodej z wieloma rzeczami przedślubnymi, podczas wesela i po ślubie. Oto 10 obowiązków drukarek do zapamiętania.

   

                      Znajdź więcej  Sukienki Dla Druhen

Obowiązki przed ślubem

Niezliczone rzeczy trzeba zrobić przed ślubem. Przed ślubem są "obowiązkowe".

Sukienka dla druhen - Jest to niezbędne. Jako druhna będziesz odpowiedzialny za zakup sukienki i akcesoriów. W niektórych przypadkach panna młoda dokonuje wyboru stylu i koloru sukienki. W innych przypadkach pokojówka może...

Pokaż całość (0 komentarzy)
9 rzeczy druhen nigdy nie powinno narzekać

Jeśli zostałeś poproszony przez swojego przyjaciela lub rodzeństwo, aby stanął obok nich jako druhna w jednym z największych dni ich życia, jest wiele do zrobienia, zanim nadejdzie ta wspaniała chwila i kiedy powiesz "tak", zarejestrujesz się dla wszystkich tego.

Z panną młodą i jej partnerem wywołującym wszystkie strzały, mogą pojawić się pewne rzeczy, które pojawią się w twojej podróży jako druhna, która może nie być z tobą w 100% zadowolona. ALE ważne jest, aby pamiętać, że jesteś tam, aby wspierać pannę młodą.
Aby uniknąć niepotrzebnego stresu dla wszystkich, są absolutnie czasy, kiedy musisz ugryźć język i uniknąć narzekań na pannę młodą -...

Pokaż całość (0 komentarzy)
10 sposobów na 'zaproponowanie' druhen?

Twój partner zdmuchnął cię propozycją, która sprawiła, że twoje serce się rozpłynęło, a teraz chcesz ją spłacić, pokazując swoim ulubieńcom, jak wiele dla ciebie znaczą. Oto 10 sposobów na "zaproponowanie" druhen.

   
                 Sprawdź te druhny z tego #veaul

Ponieważ propozycje stały się bardziej dziwaczne i bardziej wyszukane, tak samo dzieje się z nowo zaręczonymi kobietami, prosząc najbliższych i najmilszych o ich druhny. Wiele osób po prostu nazwał to propozycją.

Dawno minęły czasy, w których można zadać pytanie przy kawie, lub po prostu zadzwonić do nich telefonicznie i zadać pytanie. Teraz wszystko zależy od kreatywności. I...

Pokaż całość (0 komentarzy)
Strona główna Księga gości Licznik odwiedzin: 729