Tytuł Bloga
Jak wybrać sukienki druhny do wszystkich gustów?

Są wiodącymi damami w twoim życiu i poprosiłeś ich, aby byli u twego boku w jednym z najważniejszych dni twojego życia. Są twoimi druhnami i chcesz, żeby świeciły (prawie) tak jasno, jak ty w wielkim dniu.

Ale w jaki sposób wybrać idealną sukienkę dla druhen, zwłaszcza gdy masz dwa lub więcej, aby zaspokoić?

   
      Zobacz więcej  Sukienki Dla Druhen

Miej pieniądze na uwadze

Mam nadzieję, że zanim dojdzie do punktu zakupu sukienki, rozmawiałbyś z druhen, które przedmioty ty i twój partner będziecie nakrywać, a które przedmioty będą im potrzebne, aby sami zapłacili. Ten dylemat jest dalej wyjaśniony tutaj.

Jeśli płacisz rachunek za sukienki, będziesz wiedzieć, co pasuje do Twojego budżetu. Ale jeśli panie płacą za sukienki, ważne jest, aby porozmawiać z nimi o swoich ograniczeniach, aby nie nastawiać serca na coś, co znajduje się poza ich zasięgiem.

Można również poradzić się z facetami, którzy często wynajmują garnitury na wesela, a także dzierżawić sukienki druhny. Otwarta komunikacja to szczęśliwy wynik dla wszystkich!

Zapytaj, co jest poza granicami

Zamiast spytać druhen, jakie style lub kolory kochają, zapytaj ich, co jest dla nich określone, nie-nie. Po wielu latach eksperymentowania z różnymi stylami i kolorami podczas swoich przygód na zakupy, będą mieli jasne wyobrażenie o tym, z których projektów zazwyczaj się boją.

Łatwiej jest pracować z listą "nie ma", niż robić notatki o rzeczach, które wszyscy kochają.

Spójrz na opcje

Teraz, gdy masz już listę, możesz zacząć zawężać opcje. Jeśli uważasz, że twoje panie mają sprzeczne żądania - jak nienawidzi się bez ramiączek, a inne mówią, że jest to najbardziej pochlebny projekt dla jej kształtu ciała - możesz spojrzeć na to, jak możesz mieć to, co najlepsze z obu światów.

Trend niedopasowanych lub skoordynowanych kolorystycznie z różnymi stylami jest nadal bardzo popularny na weselach, więc możesz spojrzeć na sposoby, w jakie możesz sprawić, by twoje panie znalazły się w tym samym odcieniu i pozwoliły im poruszać się w stylu sukienki.

Lub jeśli naprawdę jesteś otwarty na tradycję zbijającą, możesz spojrzeć na paletę kolorów i mieć każdą damę w innym kolorze i stylu. Ta mieszanka może wyglądać absolutnie oszałamiająco na twoich zdjęciach.

Jeśli jednolitość, jeśli jesteś po, rozważ korzyści płynące z różnych sylwetek strojów. Najbardziej uniwersalnym stylem jest sukienka z ukochaną, a możesz wybrać suknię do kolan lub do pełnej długości, w zależności od tego, jak formalnie planujesz swój ślub.

Podaruj sukienkom test praktyczności

Nie będzie nic bardziej zawstydzającego niż ubranie z napisem "nip slip" lub inna szafa w jednym z twoich druhen w wielkim dniu.

Wybierając sukienki, zrób coś więcej niż je przymierzaj, obróć się i zdejmij. Skacz, zakręcaj, siadaj i tańcz dziko w przymierzalni, aby upewnić się, że wszystko jest bezpiecznie zabezpieczone.

Jeśli jest jakikolwiek pociągnięcie w górę lub w dół, albo strach lekko zgarbionego ramienia wypchnie sukienkę nieco bardziej niż chcesz, przejdź do czegoś innego. Chcesz, aby twoje druhny były pewne w swoich sukienkach.

Nie zapomnij pomyśleć biustonosze i undies

Jeśli idziesz z bez ramiączek, na jedno ramię lub jakimkolwiek innym projektem, który wymaga czegoś innego niż zwykły stanik, upewnij się, że twoje damy są na to wyposażone. Jeśli nie, daj im dużo czasu, aby uzbroić się w odpowiednią bieliznę.

Jest to niezbędne, aby upewnić się, że są nie tylko wygodne i szczęśliwe, ale także wyglądają najlepiej.

W razie wątpliwości zwiększ rozmiar

Jeśli twoje druhny nie mieszkają w łatwym dystansie, aby pójść na zakupy z tobą, może się okazać, że kupujesz lub zamawiasz rozmiar w oparciu o to, co oni myślą.

Każdy, kto kiedykolwiek kupił ubrania, wie, że nie ma czegoś takiego jak uniwersalna tablica rozmiarów i łatwo ją złapać.

Twoja druhna może się zdenerwować, jeśli zamówisz rozmiar 16 zamiast 14, ale w razie potrzeby o wiele łatwiej i taniej jest wziąć suknię. Często jest prawie niemożliwe, aby zrobić coś przeciwnego, a skończy się to koniecznością zamawiania kolejnej sukienki.

Wystarczy im wytłumaczyć, że można je zaaranżować bliżej ślubu i będzie pasować jak ulał.

 

Znajdź więcej Sukienki Dla Druhen

Tagi
Brak.
Aktualna ocena:
Twoja ocena została zapisana.
Komentarze
Brak.
Dodaj komentarz
Twój nick:


Twój komentarz:


Podaj sumę dodawania 2+3:


Strona główna Księga gości Licznik odwiedzin: 734