Tytuł Bloga
Jak sukienki Retro i Unique? Część II

Metoda 2 Rozwijanie własnego stylu

1 Wybierz elementy, które odzwierciedlają Twoją osobowość.Pomyśl o swoich poprzednich ulubionych stylizacjach i stylach ubioru, a następnie szukaj odpowiedników w stylu retro. Czy zawsze dążyłeś do prostych elementów, czy wolisz być awangardowy w swoim stylu? Czy masz tendencję do noszenia ubrań lub zwykłych przedmiotów? Czy lubisz ostre, czyste linie lub luźne i płynne? Wzory lub bryły? Każda epoka ma szeroki wachlarz stylów - nie ma "jednego" wyglądu przez żadną dekadę. W każdym z nich znajdziesz coś, co reprezentuje twoją osobowość!

  • Pozostań wierny temu, co jest dla ciebie naturalne. Powinieneś czuć się sobą w tym, co masz na sobie, a nie jak ktoś grający w stroje.
  • Wybierz przedmioty, które przemawiają do Ciebie, zamiast wybierać elementy tylko dlatego, że "wyglądają jak retro".

      

                             Vintage Sukienki Na Bal z veaul

2 Wybierz elementy, które pochlebiają Twój kształt ciała. Niektóre przedmioty retro będą wyglądać lepiej niż inne. Eksperymentuj ze wszystkim, co przyciąga twoje oko, ale gdy znajdziesz coś, co działa dobrze dla Ciebie, poszukaj innych podobnych do niego przedmiotów. Na przykład, jeśli odkryjesz, że luźne i przepływające bluzki z lat 60. świetnie wyglądają na ciebie, możesz wyszukać podobne style w różnych kolorach i innych cięciach.

  • Gdy odkryjesz dodatkowe, pochlebne elementy, nadal dodawaj do swojej garderoby retro i rozwijaj swój niepowtarzalny styl.
  • Wybierz elementy vintage, które pasują do ciebie i wyróżnij najlepsze cechy.

3 Dodaj ozdoby w stylu vintage do swoich nowoczesnych dzieł. Zamiast odnawiać cały styl i zastępować całą garderobę, zastanów się nad dodaniem elementów retro do odzieży, którą już posiadasz. Spróbuj dodać łatki do dżinsów, zmieniając guziki na koszulce, upiększając kurtkę z frędzlami i tak dalej. Bądź kreatywny!

  • Spróbuj przebudować część swojej obecnej odzieży za pomocą retro elementów zakupionych w sklepie z używanymi rzeczami. Na przykład możesz uszyć kołnierzyk koszuli w stylu lat 60. na wierzchu, który już posiadasz.
  • Nadaj nowoczesnemu strojowi odrobinę retro stylu, dodając do niego akcesoria vintage.

Jeśli chcesz zobaczyć więcej Sukienki Na Bal, możesz przejść do sklepu internetowego veaul Veaul.com >>

Tagi
Brak.
Aktualna ocena:
Twoja ocena została zapisana.
Komentarze
Brak.
Dodaj komentarz
Twój nick:


Twój komentarz:


Podaj sumę dodawania 2+3:


Strona główna Księga gości Licznik odwiedzin: 343