Tytuł Bloga
Jak nosić sukienkę z cekinami?

Nic nie czyni oświadczenia jak cekinowa suknia. Jasne, przyciągające wzrok i błyszczące, będziesz miał wszystkie oczy na sobie w tym zespole. Jednak ważne jest, aby wybrać i ułożyć sukienkę z cekinami tak, aby przyciągać uwagę z właściwych powodów. Wybierając pochlebną sukienkę z cekinami i odpowiednio ją stylizując, Twój strój będzie idealnie pasował.

1 Wybierz sukienkę o prostym kroju. Cekiny składają duże oświadczenie. Kiedy masz na sobie cekinową sukienkę, będziesz odwracał głowy. Nie potrzebujesz odważnego dekoltu ani dramatycznej sylwetki na cekinach. Zamiast tego poszukaj sukienki, która ma dość zwyczajny (i wyższy) dekolt, dół i tak dalej. Niech cekiny mówią, a nie pogrążają się w dekolcie w kształcie litery V lub asymetrycznym dołem. [1]

  • Istnieje wiele stylów z "prostym" projektem, więc odkryj! Możesz zdecydować się na sukienkę bez ramiączek, podstawową sukienkę w stylu zmiany, sukienkę z prostym racer back, sukienkę z t-shirtami, sukienkę ze spodniami z spaghetti i tak dalej! Jeśli chodzi o cięcie, pamiętaj, że mniej znaczy więcej. Zachowaj to podstawowe!

2 Upewnij się, że sukienka jest wystarczająco długa. "Wystarczająco długo" prawdopodobnie oznacza coś innego niż każdy, ale upewnij się, że nie jest to najkrótsza suknia, którą posiadasz. Wadą cekinów jest to, że mogą wyglądać efektownie, jeśli nie są prawidłowo noszone. Można nosić sukienkę mini, ale spróbuj taką, w której możesz wygodnie usiąść bez obaw. [2]

3 Znajdź sukienkę z cekinami, która pasuje do twojej ramki. Być może uda ci się uciec z małą czarną sukienką, która zsuwa się trochę z przodu lub wisi trochę na plecach, ale sukienka z cekinami powinna pasować, jakby była zrobiona dla ciebie. Ponieważ wszystkie oczy będą na tobie, chcesz mieć pewność, że twoja suknia robi ci przysługę! Znajdź sukienkę, która trafi Cię we wszystkie odpowiednie miejsca i wisi dobrze. [3]

  • Jeśli jest to sukienka z rękawami, upewnij się, że ramiona pasują.
  • Może zająć trochę czasu, aby znaleźć idealną sukienkę, ale warto.

                             cekiny sukienki z veaul.com

4 Wybierz sukienkę z cekinami w jednym kolorze. Jeśli chcesz sukienkę całkowicie pokrytą cekinami, trzymaj się jednego koloru i jednego koloru. Sukienka z cekinami sprawi, że się wyróżnisz, ale sukienka w cekinowe wzory lub wielokolorowe cekiny po prostu stają się obrzydliwe. Niezależnie od tego, czy twoja suknia jest czarna, srebrna, złota, czerwona czy różowa ... wybierz jedną i trzymaj się jej!

5 Weź pod uwagę sukienkę z cekinowymi detalami. Cekinowa sukienka niekoniecznie oznacza, że jest pokryta blaskiem. Suknie z cekinowymi akcentami są modne i często bardziej uniwersalne i "nadające się do noszenia" niż pełne cekinowe numery. Na przykład poszukaj sukienki z cekinową kieszonką, cekinowe łaty na łokciach, cekinowe wykończenia i tak dalej. Pop cekinów może przejść długą drogę!

  • Suknie, które zawierają cekiny za wzór, są również doskonałą opcją. Na przykład czarna sukienka ze złotymi kwiatami wykonanymi z cekinów jest zabawna, ale nie jest przesadzona.

 

>>>>  Znajdź więcej  Sukienki Wizytowe

Tagi
Aktualna ocena:
Twoja ocena została zapisana.
Komentarze
Brak.
Dodaj komentarz
Twój nick:


Twój komentarz:


Podaj sumę dodawania 2+3:


Strona główna Księga gości Licznik odwiedzin: 728