Tytuł Bloga
Jak kupować sukienki ślubne? część druga

     

                              suknie slubne 2019 z veaul

4 Spójrz na wybór długości, stylu rękawa, dekoltu, obwodów talii, pociągów itp. Istnieje wiele opcji! Zrób trochę badań na temat tego, co jest możliwe w przypadku niektórych tkanin i sylwetek, ale nie wykluczaj fartuchów określonego typu, ponieważ nie mają one wszystkich drobiazgów, które preferujesz. Jeśli widzisz coś, co wygląda na sukienkę twoich snów, ale ma rękawy i chciałeś bez rękawów, albo jeśli twoja wymarzona suknia kończy się z wielkim pociągiem, a chciałeś krótszego, możesz poprosić krawcową, żeby zmieniła te rzeczy. Pamiętaj jednak, że szwaczki często pobierają dużo za małe rzeczy, więc jeśli chcesz zmienić wiele rzeczy na temat swojej sukni, możesz lepiej kontynuować wyszukiwanie. Pamiętaj też, że przez większość czasu ta sama sukienka może być zamawiana w różnych kolorach. Kiedy zaczynasz zakupy lub szukasz sukni w Internecie, nie przepuszczaj sukienki tylko dlatego, że jest biała i chcesz szampana. Jeśli Ci się spodoba, sprawdź, czy jest dostępny w szampanie.

5 Strzeżcie się sprzedawców. Nie pozwól, aby konsultant ds. Sprzedaży wprowadził Cię w cokolwiek. Pamiętaj, że wielu konsultantów pracuje na zlecenie. Niestety, wielu konsultantów ds. Sprzedaży nie przejmuje się tym, czy naprawdę wyglądasz pięknie - będą chcieli kupić najdroższą sukienkę, niezależnie od tego, jak wygląda na ciebie. Niektóre z nich będą naprawdę zainteresowane znalezieniem sukienki Twoich marzeń. Ale nie ryzykuj i trzymaj się własnej opinii oraz opinii osób, które zabrałeś ze sobą.

6 Nie zniechęcaj się. Większość kobiet będzie próbować na wielu, wielu sukniach podczas poszukiwań. To nie tylko normalne, że nie możesz znaleźć idealnej sukni przy pierwszym podejściu, może to być ostrzeżenie, że podejmujesz nierozważną decyzję, której będziesz później żałować. Niektóre kobiety mają szczęście i znajdują swoją wymarzoną sukienkę krótko po tym, jak zaczną szukać, ale najprawdopodobniej coś, co później uświadomiły sobie, po przejrzeniu wielu innych sukienek, które nie dorównały tej, którą znaleziono na początku. Bez względu na wszystko, bystry klient będzie szukał, a potem wróci do tej sukienki, jeśli okaże się naprawdę Ten. Spodziewaj się spróbować od 30 do 150 sukienek przed znalezieniem ostatniego. Niektóre kobiety próbują na setki. Nie czuj się źle, jeśli robisz zakupy przez kilka miesięcy i wypróbujesz 600 ubrań, zanim znajdziesz tę, która wydaje się być stworzona dla Ciebie.

7 Rozejrzyj się. Gdy znajdziesz strój, który chcesz założyć w tym wyjątkowym dniu, rozważ zakup różnych cen przed dokonaniem ostatecznego zakupu. Jeden sklep może mieć sukienkę, którą chcesz kupić za znacznie mniej niż inny. Możesz znaleźć swoją sukienkę w Internecie (ale pamiętaj, aby zawsze upewnić się, że rzeczywiście zobaczysz i przymierzy ubranie przed zakupem online). Jeśli nie masz nic przeciwko noszeniu sukni, która była już noszona przez inną pannę młodą, możesz zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy. Musisz tylko wziąć pod uwagę, że została już zmieniona tak, aby pasowała do drugiej narzeczonej, więc upewnij się, że otrzymasz bardzo szczegółowy opis tego, co zostało zrobione do sukienki.

8 Baw się dobrze! To jest czas w twoim życiu, kiedy możesz próbować na tyle wykwintnych i drogich sukien, ile chcesz. Będziesz w centrum uwagi (przynajmniej w grupie w sklepie), a ludzie będą traktować Cię ze szczególną życzliwością, ponieważ jesteś piękną narzeczoną. Baw się dobrze!

>> Znajdź więcej Suknie Ślubne

Tagi
Brak.
Aktualna ocena:
Twoja ocena została zapisana.
Komentarze
Brak.
Dodaj komentarz
Twój nick:


Twój komentarz:


Podaj sumę dodawania 2+3:


Strona główna Księga gości Licznik odwiedzin: 342